Верујте нама – изаберите најбоље

31.03.2015.

Уценици осмог разреда основних школа Вожд Карађорђе, Светозар Марковић“, Трајко Стаменковић“ и Коста Стаменковић“ посетили су нашу школу и упознали се са образовним профилима у тро и четворогодишњем трајању школовања.

3.jpg

У радионицама и кабинетима установе уценици су више сазнали о свим смеровима и могућностима стицања практичног знања које ће им, по завршетку школе, омогућити брже запослење како у некој од фирми којима је потребан кадар тако и у самосталној делатности.

2.jpg

Велику пажњу ђацима је привукао нови смер – Техничар за роботику на коме ће наредне школске године бити уписана прва генерација ученика.
Посету је организовала на
ша школа у договору са директорима основних школских установа Града Лесковца што укључује и организовани превоз до Техничке школе.