Ученици наше школе још једном у врху

У петак 20.10.2017 у Врању "Caritas beogradske nadbiskupije" у сарадњи са "Caritasom Slovenije" организовао је доделу награда ученицима и средњим школама; учесницима наградног конкурса под називом "Поштујте наша дечја права", а у оквиру пројекта "Унапређење образобања о дечјим правима".

Пристигло је укупно 2.174 рада из укупно 65 основних и средњих школа.

Ученик III-7 Лука Маринковић је постигао изузетан пласман и својом фото причом "Сви смо једнаки" освојио је 3. место и ваучер у износу од 30.000 динара. Лука је ученик образовног профила  Електротехничар мултимедија.

LK1.jpg

Конкурс је подржало и Министарство спољних послова Републике Словеније, а утисак комисије је да су ученици и школе све подједнако одушевили како креативношћу, тако и порукама које су послали својим радовима.