Злато и сребро ученицима наше школе

Прво место, у дисциплини техничар друмског саобраћаја, на 25. Републичком такмичењу ученика саобраћајних школа Србије освојио је ученик четврте године наше школе Лазар Ђикић. У дисциплини возач моторних возила Б категорије друго место припало је матуранту Техничке школе Данијелу Миленковићу. За такмичење ученике су припремали наставници Душан Станојевић, Игор Митић и Дејан Станковић.

На овом такмичењу учествало је 28 школа из 28 градова са 214 учесника, а пожаревачка
Политехничка школа била је домаћин.

1 1

25. Републичко такмичење ученика саобраћајних школа Србије организовано је под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Заједнице саобраћајних школа Србије, а партнери у организацији били су Град Пожаревац, Агенција за безбедност саобраћаја Србије и Савет за безбедност саобраћаја Пожаревца.