Одличан успех наших ђака на републичком такмичењеу машинских школа Србије

Александар Ђорђевић освојио је прво, а Михајло Стаменковић друго место за образовни профил Механичар грејне и расхладне технике на 25. Републичком такмичењу машинских школа Србије у трећем степену, одржаном 11. и 12. маја у Трстенику.За образовни профил Аутомеханичар ученик наше школе Дарко Цветковић освојио је треће место. За успех ђака заслужни су и њихови ментори Зоран Антанасковић и Станиша Станковић.

253
14
25. Републичко такмичење машинских школа Србије у трећем степену окупило је 70 такмичара из 27 машинских школа Србије. Такмичење је отворио председник општине Трстеник Александар Ћирић. Организатори су Техничка школа Трстеник, Заједница машинских школа Србије и Министарство просвете, науке и технолошког развоја.