Упис у први разред 2014-2015

Преглед занимања за упис у школску 2014/2015. г.

Брошуру са прегледом и описом занимања можете преузети овде или кликом на слику испод.

Brosura 2013 2014

ПРИПРЕМА УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАЛЕ МАТУРЕ

Поштовани ученици, родитељи, колегинице и колеге, упосленици Техничке школе „Раде Металац“ су заинтересовани да помогну ученицима и њиховим родитељима  који завршавају осми разред  у припреми за полагање завршног испита.

Припрема ученика је бесплатна.

Одредили смо термине који су супротни сменама ученика у основној школи  (по један недељно). Пријављивање ученика може бити код разредних старешина као и директно у Техничкој школи (мејлом на: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.  или лично код педагога школе).

Упис у први разред

Преглед занимања за упис у школску 2013/2014. г.

Брошуру са прегледом и описом занимања можете преузети овде или кликом на слику испод.

Naslovna-brosura-2013