Чувам те - чуваш ме

На предлог Тима за заштиту ученика од насиља, дискриминације, злостављања и занемаривања у школској библиотеци реализована је презентација под називом "Чувам те - чуваш ме" на тему: Трговина људима.

Cuvas-me-cuvam-te-2

Cuvas-me-cuvam-te-3

Cuvas-me-cuvam-te-1

Презентацију су осмислили и реализовали: Мирјана Колаковић Дунђеровић, Зорица Стојановић, Небојша Маринковић и Владимир Стаменковић.
Ученици II-2, II-5 и II-8 одгледали су најпре три кратка филма из серијала "Посматрачи", потом презентацију на тему: "Трговина људима" и на крају учествовали у разговору о томе.
Закључак је да нема нерешивих проблема. Важно је да не ћутимо, да не будемо ,,посматрачи" онога што се дешава око нас, или нама самима, да имамо поверење, пре свега у родитеље, школу и државне институције.